Úvodní stránka

27. 5. 2009

Prohlášení o přístupnosti

 

Webová stránka icv.vlada.cz byla navržena s ohledem na co možná nejvyšší uživatelský komfort, přehlednost a přístupnost. Forma uveřejněných informací je v souladu s vyhláškou č. 64/2008 Sb., o formě uveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením (vyhláška o přístupnosti). Stránka splňuje všechna doporučení W3C pro standard XHTML 1.0 Transitional. Pro vyhledávání je použit vyhledávací formulář závislý na JavaScriptu vzhledem k náročnosti realizace řešení bez JavaScriptu.

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS! [Valid RSS]

Odpovědnost za zveřejňované údaje

Informační centrum vlády České republiky neodpovídá za škody způsobené používáním dat nebo služeb zpřístupněných prostřednictvím tohoto serveru nebo služeb využívajících data nebo služby tohoto serveru. Používání takových dat nebo služeb znamená automatický souhlas s tímto vymezením odpovědnosti. Veškeré materiály zpřístupňované prostřednictvím tohoto serveru mají pouze informativní charakter a nemají jakoukoli právní nebo jinou závaznost, přičemž mohou být změněny kdykoliv bez jakéhokoliv předběžného oznámení.

(c) 2012, Informační centrum vlády České republiky

Správa serveru

Tento server spravuje Odbor informatiky Úřadu vlády České republiky. Správce si vyhrazuje právo omezit bez dalšího upozornění přístup těm uživatelům sítě Internet, kteří se pokusí narušit bezpečnost nebo funkčnost tohoto serveru nebo ostatních zařízení počítačové sítě Úřadu vlády ČR.

Prohlížení dokumentů v PDF a videa

Na našem serveru jsou některé informace nabízeny v podobě dokumentů formátu PDF. K jejich prohlížení, je možné si zdarma stáhnout prohlížeč Acrobat Reader.
K prohlížení videí je možno zdarma stánou Adobe Flash Player.

Stáhnout Adobe Reader   Stáhnout Adobe Flash Player

Kontakt

Vaše případné náměty či informace o problémech při zobrazovaní těchto stránek pište na adresu icv@vlada.cz.

e-mailemFacebook   twitter

Připojené dokumenty