Dny otevřených dveří

Dokumenty 1 až 10 z 92

31. 8. 2023

V sobotu 2. září 2023 se uskuteční den otevřených dveří v Hrzánském paláci, otevřena bude i zahrada Strakovy akademie

V sobotu 2. září 2023 proběhne další ze série dnů otevřených dveří v objektech Úřadu vlády. Zájemci budou moci navštívit Hrzánský palác. Pokračovat budou i tradiční sobotní prohlídky zahrady Strakovy akademie.

celý text zprávy

V sobotu 2. září 2023 se uskuteční den otevřených dveří v Hrzánském paláci, otevřena bude i zahrada Strakovy akademie

3. 8. 2023

V sobotu 5. srpna 2023 se uskuteční den otevřených dveří v Lichtenštejnském paláci, otevřena bude i zahrada Strakovy akademie

V sobotu 5. srpna 2023 proběhne další ze série dnů otevřených dveří v objektech Úřadu vlády. Zájemci budou moci navštívit Lichtenštejnský palác na pražské Kampě. Pokračovat budou i tradiční sobotní prohlídky zahrady Strakovy akademie.

celý text zprávy

V sobotu se uskuteční den otevřených dveří v Lichtenštejnském paláci.

29. 6. 2023

V nadcházejících volných dnech otevře Úřad vlády veřejnosti Hrzánský palác a Kramářovu vilu

Dny otevřených dveří v historických objektech spravovaných Úřadem vlády umožní v nadcházejících volných dnech Pražanům a návštěvníkům hlavního města prohlédnout si dvě jinak veřejnosti nepřístupné historické památky. V sobotu 1. července 2023 budou probíhat prohlídky Hrzánského paláce a během státních svátků 5. a 6. července 2023 budou moci lidé navštívit vilu Karla Kramáře. Od 1. července také nabíhá nový návštěvnický režim ve vile Hany a Edvarda Benešových v Sezimově Ústí a v sobotu bude opět možné si prohlédnout i zahradu Strakovy akademie.

celý text zprávy

28. 6. 2023

Premiér Petr Fiala se rozhodl otevřít Benešovu vilu veřejnosti. Návštěvníkům bude přístupná šest dní v týdnu

Předseda vlády Petr Fiala se rozhodl více otevřít Benešovu vilu v Sezimově Ústí veřejnosti. Od 1. července 2023 až do září bude vila manželů Benešových zpřístupněna hned šest dní v týdnu. Dosud je možné objekt navštívit jen v omezeném množství dní při víkendových komentovaných prohlídkách.

celý text zprávy

Vila Hany a Edvarda Benešových v Sezimově Ústí.

10. 6. 2023

O víkendu se návštěvníkům poprvé otevře Benešova vila v Sezimově Ústí, prohlídky budou pravidelně až do konce října

Po zimní přestávce se o víkendu 13. a 14. května opět rozběhne oblíbený cyklus prohlídek vily Hany a Edvarda Benešových v Sezimově Ústí. Objekt, který je ve správě Úřadu vlády ČR, bude návštěvníkům po předchozí rezervaci přístupný o víkendech a státních svátcích až do 29. října.

celý text zprávy

16. 5. 2023

Úřad vlády v rámci festivalu Open House zpřístupní Kramářovu vilu

Také v letošním roce se Úřad vlády ČR zapojí do festivalu Open House Praha. V rámci už tradičního svátku pražské architektury o víkendu 20. a 21. května 2023 si veřejnost bude moci prohlédnout vilu Karla Kramáře na baště sv. Máří Magdaleny na pražské Letné.

celý text zprávy

6. 4. 2023

Také letos zpřístupní Úřad vlády veřejnosti své běžně nepřístupné budovy

Oblíbené dny otevřených dveří historických objektů spravovaných Úřadem vlády budou pokračovat o vybraných víkendech a státních svátcích i v roce 2023. Druhým rokem se veřejnosti o víkendech otevře také zahrada Strakovy akademie.

celý text zprávy

Také letos zpřístupní Úřad vlády veřejnosti své běžně nepřístupné budovy

9. 7. 2022

Úřad vlády poprvé otevřel veřejnosti zrekonstruovanou zahradu Strakovy akademie

V sobotu 9. července 2022 si návštěvníci z řad veřejnosti mohli poprvé prohlédnout nově zrekonstruovanou zahradu Strakovy akademie. Úřad vlády ČR během prázdninových měsíců zpřístupní zahradu každou sobotu.

celý text zprávy

V sobotu 9. července 2022 si mohli zájemci poprvé prohlédnout nově zrekonstruovanou zahradu Strakovy akademie.

2. 5. 2022

Možnosti prohlédnout si Kramářovu vilu využilo bezmála 500 zájemců, dorazil i premiér Fiala

Úřad vlády ČR letos v rámci cyklu dnů otevřených dveří letos poprvé zpřístupnil veřejnosti rezidenci prvního československého předsedy vlády Karla Kramáře v Praze na Letné. V neděli 1. května, na Svátek práce, využilo příležitost prohlédnout si luxusní sídlo významného prvorepublikového politika, v současnosti reprezentační prostory vlády, 492 návštěvníků.

celý text zprávy

Možnosti prohlédnout si Kramářovu vilu využilo bezmála 500 zájemců, dorazil i premiér Fiala

17. 4. 2022

O velikonočním víkendu si Benešovu vilu prohlédlo 320 zájemců

O velikonočním víkendu od pátku 15. do neděle 17. dubna 2022 odstartoval za velkého zájmu veřejnosti letošní cyklus dnů otevřených dveří pořádaných Úřadem vlády ČR. Na úvod byla veřejnosti zpřístupněna vila Hany a Edvarda Benešových v Sezimově Ústí. Příležitost prohlédnout si tento architektonicky i historicky cenný objekt během tří svátečních dnů využilo celkem 320 návštěvníků.

celý text zprávy

O velikonočním víkendu odstartoval seriál letošních dnů otevřených dveří v objektech Úřadu vlády prohlídkami Benešovy vily, 15. dubna 2022.

Dokumenty 1 až 10 z 92