Události

12. 10. 2015

Vánoční soutěž pro děti z dětských domovů

Úřad vlády České republiky připravil pro letošní závěr roku vánoční výtvarnou soutěž pro děti z dětských domovů a dalších zařízení, které se starají o opuštěné děti.

 

Cílem této soutěže je prostřednictvím výstavy výtvarných prací představit ve vánočním a novoročním čase umělecké dovednosti dětí nejen členům vlády, domácím a zahraničním návštěvám předsedy vlády, ale také široké veřejnosti. Letošním tématem pro výkresy je „Nejlepší vánoční dárek“.

Přihlásit se do soutěže „Nejlepší vánoční dárek“ pořádané Úřadem vlády může každý dětský domov a instituce pečující o děti a mládež, a to do 21. října 2015 prostřednictvím emailové adresy slechtova.andrea@vlada.cz. V e-mailu prosím uveďte především adresu Vaší instituce, telefonický a e-mailový kontakt.

Nejpozději do 13. listopadu 2015 prosíme o zaslání jedné až tří kreseb v maximálním formátu A3 na poštovní adresu Úřad vlády ČR, Odbor komunikace, Nábřeží Edvarda Beneše 4, 118 01 Praha 1. Obálku označte „Nejlepší vánoční dárek“.

Harmonogram soutěže

  • Od 20. listopadu 2015 do 4. ledna 2015 budou výtvarná díla vystavena v prostorách Strakovy akademie.
  • Výsledky soutěže budou vyhlášeny na základě hlasování zaměstnanců Úřadu vlády ČR a hlasování na webových stránkách.
  • Výsledky budou na stránkách vlády zveřejněny dne 7. prosince 2015.
  • Veškeré informace o hlasování naleznete na adrese vanoce2015.vlada.cz.
  • Ceny pro vítěze výtvarné soutěže budou prvním pěti umístěným účastníkům, kteří se předávání zúčastní společně se svými kamarády, předány v pražském Lichtenštejnském paláci z rukou předsedy vlády ČR Bohuslava Sobotky.
  • Zasláním obrázků vyjadřujete souhlas s jeho případným využitím Úřadem vlády ČR.

Pro další informace kontaktujte prosím Ing. Andreu Šlechtovou, tel. 224 002 189 nebo 725 736 268, e-mail slechtova.andrea@vlada.cz, která zajišťuje průběh celé soutěže.

e-mailemFacebook   twitter