Konference

20. 10. 2011

Pozvánka na konferenci "Krize v eurozóně"

Jménem garanta Národní ekonomické rady vlády (NERV) pro oblast krize v eurozóně Vladimíra Dlouhého bychom vás rádi pozvali na konferenci k problematice dluhové krize a dopadům na Českou republiku, která se bude konat v úterý 25. října ve Strakově akademii.

 

Akce se zúčastní předseda vlády Petr Nečas, garant Vladimír Dlouhý, státní tajemník pro EU Vojtěch Belling, další členové NERV, odborná veřejnost a pozvaní hosté. Po úvodních projevech bude následovat diskuse, ve které se budete moci ptát například na možné scénáře dalšího vývoje krize v eurozóně, předpokládaný vývoj v Řecku, možnost přistoupení ČR k euru či dopadu krize na českou ekonomiku a veřejné rozpočty.


Konference se bude konat v úterý 25. října 2011 od 12 do 14 hodin na Úřadu vlády ČR, nábřeží Edvarda Beneše 4, Praha 1, tiskový sál.

Na akci je nutné se registrovat nejpozději do pondělí do 16.00 hodin na tajemnik.nerv@vlada.cz. Do e-mailu vložte své jméno a instituci, kterou zastupujete. Počet míst je omezený, proto budou mít dřívější registrace přednost.

Příchod účastníků je nejpozději 15 minut před začátkem akce. Společenský oděv nutný.

e-mailemFacebook   twitter